Bartosz Hernacki Prawnik

Kancelaria

 
waga

Adwokat Bartosz Hernacki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia prawnicze ukończył w 2009 roku. Po odbyciu aplikacji adwokackiej zwieńczonej sukcesem na egzaminie adwokackim, uzyskał wpis na listę adwokatów. Jest członkiem Bydgoskiej Izby Adwokackiej.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania adwokata Bartosza Hernackiego jest bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych – w tym spółek prawa handlowego, małych i średnich przedsiębiorstw. Z uwagi na biegłą znajomość języka angielskiego oraz znajomość języka niemieckiego adwokat Bartosz Hernacki świadczy usługi również dla podmiotów zagranicznych.

Adwokat Bartosz Hernacki występuje także jako obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych, jak również jako pełnomocnik w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego.

W swojej pracy adwokat Bartosz Hernacki kładzie nacisk na profesjonalne i skuteczne reprezentowanie Klienta. Zindywidualizowana porada prawna pozwala rozwiązać w sposób adekwatny do potrzeb Klienta zarówno problemy prawne, które już zaistniały, jak również umożliwia zminimalizowanie ryzyka związanego z zamierzonymi dopiero przez Klienta przedsięwzięciami.

Kancelaria współpracuje z zespołem doświadczonych prawników, jak również specjalistów z dziedziny podatków i rachunkowości.

Zapraszam do szczegółowego zaznajomienia się z ofertą usług kancelarii.